“BİZ KİMİZ?” 

2007 yılında temelleri atılan firmamız, mobilya, ambalaj ve tekstil sektörünün teknik alet, makine ve yedek parça ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş olup sanayi ambalaj makinaları ile birlikte profesyonel ve endüstriyel el aletlerinin ülkemizde alanında lider firmaların bayiliklerini ve bölge yetkili servislerini alarak faaliyet göstermektedir.

Günümüzün değişen ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve pratik çözümler sunan Sevinç Teknik, profesyonelliği ve müşteri odaklı hizmetiyle sürekli gelişmeyi, müşteri beklentilerine zamanında ve eksiksiz olarak cevap vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayarak tüm personeli ile müşterilerimizin yanında öncü bir partner olmayı başarmıştır.

Bu yolda çizgisine devam eden Sevinç Teknik, teknik sorunlara teknik çözümler üreterek geleceğe ışık tutmaktadır.

VİZYONUMUZ :

SEVİNÇTEKNİK verilen hizmetlerle sektörde güvenilir hızlı büyüyen ve gelişen yenilikçi güçlü bir firma olmak.

MİSYONUMUZ:

Müşterilerimize kaliteli ve günün teknolojisine uygun ürünler sunmak,güven vererek,müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,

Çalışanlarımıza değer vererek,ekip çalışmasını benimsetmek, Müşterilerimizle olan işbirliğimizin uzun yıllar devam edebilmesi için azami özeni göstermek, Bakım servis ve ekibimizle, satış sonrası hizmetleri en iyi şekilde vermek.

× Bize Yazın