Antalya Havalı ve Elektrikli El Aletleri Bayi – Sevinç Teknik

Havalı El Aletlerinin ve Elektrikli El Aletlerinin tüm marka ve çeşitlerini firmamız Sevinç Teknik’te bulabilirsiniz. BeA Havalı El Aletleri, Atro – Bostitch Havalı El Aletleri, Yama Havalı El Aletleri, Osaka Havalı El Aletleri, Hitachi Havalı El Aletleri, Kocamaz Havalı El Aletleri, Akdeniz Havalı El Aletleri markalarını firmamızda bulabilirsiniz. Ayrıca Dikiş makinelerinin tüm marka ve modellerini de sizlere sunuyoruz. Brother, Juki pfaff, Janome, Joyee, Typical,  overlok düz dikiş, deri makineleri, düğme ve ilik açma makineleri, kesme makineleri, çuval ağzı dikme makinelerini firmamızda bulabilirsiniz.

Havalı el aletleri son kullanıcılara, kullanım kolaylığı ve mükemmel performans sonuçları sağlar. Her türlü zor koşul ve çevrede test edilmiş olan ürünler, üretim süreçlerine hız verirken, gerçek rakiplerine kıyasla daha ekonomik ve güvenlidirler.

HAVALI EL ALETLERİ TAMİRİ SATIŞI VE TEKNİK SERVİSİ olarak amacımız; konusunda lider, güçlü Havali el aleti markalarının Türkiye Pazarına sunulması ve bu sunum sonrası oluşacak Yedek Parça ve Servis hizmetlerinin de profesyonel ekip tarafından, en ekonomik ve hızlı olarak yapılmasını temin etmektir.